Tiffany Lock: Qaydalara son. Hamını görməyə şadıq
Bomba kimi partlayacaq duyğulu kampaniya vəhdətlik hekayəsindən və başqaları ilə qurduğumuz şəxsi bağlardan bəhs edir. Tiffaninin müasir sevginin yeni və qüdrətli ifadəsi olan son yaratdığı əsəri model İmaan Hammam, fiqurist Taişon Cons, fotoqraflar Mario Sorrenti və Raymond Meyer, xoreoqraf Yoann Burjuanın istedadları sayəsində həyata keçirilib.
Özünəməxsus və müasir Tiffany Lock – digər insanlarla şəxsi əlaqələr və bu əlaqələrin şəxsiyyətimizi necə formalaşdırdığı haqqında cəsarətli vizual ifadədir. Müasir dəqiq xətlər və qabaqcıl bağlanma mexanizmi ilə hər bir kəs üçün nəzərdə tutulmuş yeni dörd qolbaq kolleksiyası 2022-ci ilin sentyabrında debüt etdi.
Tiffany & Co-nun məhsul və kommunikasiyalar üzrə icraçı vitse-prezidenti Aleksander Arno, "Tiffany Lock – Tiffany arxivindəki mühüm motivin, asma kilidin funksional dizaynının zərif təfsiridir" deyir.
18 karatlıq sarı və çəhrayı qızıldan olan bilərziklər brilyantlarla və ya sadəcə metaldan asma kilidin funksionallığını təqlid edən innovativ bükülmə mexanizmi olan qapağı ilə təqdim edilir.

Tiffany & Co. запускает мощную кампанию новой коллекции Lock, посвященную духу объединения и единства.
Подрывная и чувственная кампания рассказывает историю единения и личных связей, которые мы формируем с другими. Свежее и сильное выражение современной любви, последнее творческое творение Тиффани было воплощено в жизнь благодаря талантам модели Имаана Хаммама, фигуриста Тайшона Джонса, фотографов Марио Сорренти и Рэймонда Мейера и хореографа Йоанна Буржуа.
Своеобразный и современный, Tiffany Lock — это смелое визуальное заявление о личных связях с другими людьми и о том, как эти связи влияют на наше становление личности. Новая коллекция с четырьмя браслетами для всех полов, отличающаяся современными четкими линиями и передовым механизмом застежки, дебютировала в сентябре 2022 года.
«Tiffany Lock — это элегантная интерпретация важного мотива из архивов Tiffany, функционального дизайна висячего замка» — сказал Александр Арно, исполнительный вице-президент по продуктам и коммуникациям Tiffany & Co.
Браслеты из 18-каратного желтого и розового золота доступны с бриллиантами или только из металла с застежкой, оснащенной инновационным поворотным механизмом, который повторяет функциональность навесного замка.