Brunello Cucinelli-nin qızı, eyni zamanda brendin Kreativ Direktoru və Prezidenti Carolina Cucinelli 14 aprel dəyərli müştəriləri ilə “Four Seasons” otelinin “Zafferano” restoranında görüş keçirdi. Carolina Cucinelli çıxışında Bakıya heyran qaldığından, özəl qonaqlarla ünsiyyət qurmaqdan məmnun olduğunu bildirdi.
Bu xüsusi gecənin dəvətli qonaqları arasında Brunello Cucinelli-nin loyal müştəriləri ilə yanaşı İtaliya səfiri Claudio Taffuri və xanımı, İtaliya Şirkətlərinin Təşviqi Agentliyinin sədri cənab Andrea Maccanıco, “NARGIS” jurnalının Baş Redaktoru Ülviyyə Mahmud, blogerlər Nərminə Həsənli və Farizə Mahmudova da iştirak etdilər.
Hər kəs Azərbaycan mətbəxinin Avropa şarmı ilə təqdimatından, seçilən ləziz təam və şirniyyatlardan və ziyafətin xüsusi ambiansından zövq aldılar. Dondurma, milli zəfəran və reyhan şərbətləri, qara kürü və şah plov həm yerli, həm də xarici qonaqlar tərəfindən çox bəyənildi. Nərgiz Əliyevanın klassik Azərbaycan və İtalyan sənət əsərlərinin royalda canlı ifası isə gecəyə rəng qatdı.

Состоялся закрытый ужин с Каролиной Кучинелли
14 апреля Каролина Кучинелли, дочь Брунелло Кучинелли, а также креативный директор и президент бренда, провела встречу с почитателями модного дома в ресторане «Zafferano» отеля «Four Seasons». Каролина Кучинелли в своем выступлении отметила, что Баку произвел на нее впечатление, и она рада общению с уважаемыми гостями.
Среди приглашенных гостей этого особенного вечера, кроме постоянных клиентов Брунелло Кучинелли, были и посол Италии Клаудио Таффури с супругой, председатель Агентства по продвижению итальянских компаний господин Андреа Макканико, главный редактор журнала NARGIS Ульвия Махмуд, а также блогеры Нармина Гасанлы и Фариза Махмудова.
Всем пришлись по вкусу представление с европейским шармом азербайджанской кухни, отборные блюда и сладости, а также царившая на мероприятии особая атмосфера праздника. Мороженое, национальные шербеты с шафраном и базиликом, черная икра и шахский плов были по достоинству оценены как местными, так и зарубежными гостями. Красок вечеру добавило живое исполнение на рояле Наргиз Алиевой классических азербайджанских и итальянских произведений.