Adım Fidan Rimazi – Əliyevadır. 32 yaşım var, dünyanın ən yaxşı şəhəri hesab etdiyim Bakı şəhərində yaşayıram. Dörd işim var: MT Container Bakı filialının rəhbəri, bloger, ana və həyat yoldaşı. Bu rollardan hansının daha çətin olduğunu təxmin edə bilərsiniz? Tərzə gəldikdə isə, mən yalnız bir şeyə bağlı qalmıram. Tərzim “bu gün belə əhval - ruhiyyədəyəm” – dir. Bir gün mən, 80 – ci illərdən olan bir hippi, növbəti gün isə 13 yaşlı skeyter kimi görünə bilərəm. Bir başqa gün, özümü Kanye West – in meneceri kimi təqdim edə bilərəm, bəzən isə, üzərinə paltarlar yığılmış stula bənzəyirəm. Necə geyinməyimdən asılı olmayaraq, görünüşümə uyğun çanta seçmək mənim üçün çox vacibdir. Düzünü desəm, həyat yoldaşım və sevimli çanta kolleksiyam arasında seçim etməli olsam, ikincini seçərdim.
Oğlum Ryan üçün geyim seçməyi və müxtəlif maraqlı tərzlər yaratmağı həqiqətən də çox sevirəm. Yeri gəlmişkən, o da bu prosesi çox sevir. Düşünürəm ki, alma, alma ağacından uzağa düşmür....

My name is Fidan Rimazi-Aliyeva. I am 32 years old, and I live in Baku, which I consider the best city in the world. I have four jobs: director of the Baku branch of MT Container, blogger, mom, and wife. Can you guess which of these roles is the most challenging? When it comes to style, I don't stick to just one thing. My style is "I'm
in that mood today." One day, I might channel a hippie from the '80s – the next, I could look like a 13-year-old skater. Another day, I might present myself as Kanye West's manager, and sometimes, I resemble a chair piled high with clothes. No matter how I'm dressed, it's always important to me to match the right handbag with my outfit. Truth be told, if I had to choose between my husband and my beloved collection of handbags, I would choose the handbags...
What I also really enjoy is choosing clothes for my son, Ryan, and creating different interesting looks for him. He really enjoys this process too, by the way. I guess the apple doesn't fall far from the tree...