31 may və 1 iyun tarixlərində Dubayın sürətlə inkişaf edən daşınmaz əmlak bazarının ritmi Bakının mərkəzində hiss olunacaq. Dubayın lüks daşınmaz əmlak sahəsində liderlərindən olan Richmond Properties, Bakıdakı Four Seasons Hotel-də eksklüziv Dubay Əmlak İnvestisiya Sərgisini təşkil edəcək. Sərgi hər iki gün saat 10:00-dan 20:00-a qədər açıq olacaq.
Bu iki günlük tədbir sadəcə bir sərgi deyil — Azərbaycanlı investorlar üçün dünyanın ən dinamik və vergi azad daşınmaz əmlak bazarının tam potensialını kəşf etməyə bir dəvətdir.
İllərdir Bakıdakı investorlar Dubayın inkişafını, göydələnlərini, yüksək gəlir imkanlarını və rezidentlik üstünlüklərini maraqla izləyirlər. Lakin bu imkanlara birbaşa çıxış əksər hallarda mümkün olmamışdır. İndi isə Richmond Properties Dubayı sizin qapınıza gətirir.
Tədbir iştirakçılarına Dubayın ən çox tələb olunan inşaat şirkətləri — Binghatti və Tiger Properties ilə birbaşa əlaqə qurmaq imkanı yaradılacaq.
Tikinti mərhələsində olan layihələrin eksklüziv təqdimatlarından tutmuş real vaxtda aparılacaq dərin investisiya analizlərinə qədər – Richmond sərgisi Bakıda Dubayın gələcəyini formalaşdıran komandalarla birbaşa tanış olmaq üçün unikal fürsət yaradır.
Sərgiyə hər gün 500-dən çox ziyarətçi gözlənilir. Bu tədbir, Richmond Properties üçün regionlararası daşınmaz əmlak sahəsind əhəmiyyətli bir mərhələdir.
Richmond komandasına Dubayın ən nüfuzlu və sertifikatlı daşınmaz əmlak mütəxəssisləri daxildir. Onlar investisiya ilə bağlı bütün əsas mövzularda — hüquqi və maliyyə məsələlərindən tutmuş portfelin idarə olunması strategiyalarına və tikilməkdə olan layihələrin alınması üzrə detallara qədər fərdi dəstək göstərəcəklər.

31 мая и 1 июня ритм стремительно развивающегося рынка недвижимости Дубая будет ощущаться в самом сердце Баку. Richmond Properties, одно из ведущих агентств по продаже элитной недвижимости в Дубае, представляет эксклюзивную выставку Dubai Property Investment Show, которая пройдет в Four Seasons – Baku с 10:00 до 20:00 оба дня.
Это двухдневное мероприятие — не просто событие, а приглашение для азербайджанских инвесторов исследовать весь потенциал одного из самых динамичных и освобожденных от налогов рынков недвижимости в мире.
На протяжении многих лет инвесторы в Баку наблюдали за тем, как развивается Дубай — его горизонт, его доходность, его преимущества для резидентов. Но зачастую доступ к этому миру казался далеким. Теперь Richmond Properties приносит все это прямо к вашему порогу.
На мероприятии будет представлен прямой доступ к самым востребованным застройщикам Дубая, включая Binghatti и Tiger Properties.
От эксклюзивных показов объектов на стадии строительства до детальных инвестиционных анализов в реальном времени — выставка Richmond в Баку предлагает уникальную возможность напрямую пообщаться с командами, строящими будущее Дубая.
Ожидается, что выставку ежедневно посетят более 500 человек, а за два дня будет заключено около 100 сделок – выставка Richmond обещает стать значимым событием в сфере трансграничных инвестиционных отношений.
Команда Richmond, в состав которой входят одни из самых авторитетных и сертифицированных специалистов по недвижимости в Дубае, окажет персонализированную поддержку по всем ключевым вопросам — от юридических и финансовых аспектов инвестиций до стратегий управления портфелем и нюансов покупки объектов на стадии строительства.