Roma, 5 mart 2026-cı il — Bvlgari brendi Ceyk Cillenholun brendin qlobal səfiri təyin olunduğunu məmnuniyyətlə elan edir.
Dünya şöhrətli aktyor, prodüser və müasir mədəniyyətin diqqətəlayiq simalarından biri olan Ceyk Cillenhol bədii dərinliyin, intellektual marağın və insani səmimiyyətin nadir vəhdətini təcəssüm etdirir.
Cəsarətli seçimləri və intellektual bütövlüyü ilə seçilən dinamik karyerası boyunca Ceyk Cillenhol dərinliyi və mədəni təsiri ilə yüksək qiymətləndirilən təsirli işlərə imza atmışdır. BAFTA mükafatının laureatı və “Oskar” mükafatına namizəd olan aktyor daim məzmun və mənaya yönəlmiş layihələri seçməsi ilə tanınır. Ekrandan kənarda isə onun məna dolu hekayəçilik prinsiplərinə sadiqliyi və insanlarla səmimi ünsiyyətə verdiyi önəm Bvlgari Evinin baxışı ilə səsləşir. Bu baxışa görə, lüks yalnız zənginlik deyil, həm də ortaq dəyərlərin, başqalarına açıq olmağın və möhkəm insani əlaqələrin ifadəsidir.
“Ceyk müasir formada kamilliyi təcəssüm etdirir. Bu kamillik dürüstlük, empatiya və səmimilik üzərində qurulub”, deyə Bvlgari-nin baş direktorunun müavini və 1 iyul 2026-cı ildən etibarən Bvlgari-nin baş direktoru olacaq Laura Burdese qeyd edir. “Onun sənətə həssas yanaşması və insanlarla səmimi əlaqələr qurmaq bacarığı Bvlgari Evin mahiyyətini əks etdirir. O, gördüyü hər işə dərinlik, insanilik və məna qatır.”
“Mən həmişə Bvlgari-yə yaxınlıq hiss etmişəm, çünki bu Ev gözəlliyi məna ilə, yaradıcılığı isə hisslərlə birləşdirir. Evin yanaşmasında sənətkarlığa, mədəniyyətə və insan hekayələrinə xüsusi bir səxavət var və bu, mənim dəyərlərimlə çox səsləşir. Mənim anlayışıma görə, həqiqi səmimiyyətin arxasında bizim üçün dəyərli olan münasibətlər və insanlar, hamımızın birlikdə yaratdıqlarımıza sadiqlik və hər şeydən əvvəl isə özümüzə sədaqət dayanır”, deyə Ceyk Cillenhol bildirib.

БРЕНД BVLGARI ОБЪЯВЛЯЕТ ДЖЕЙКА ДЖИЛЛЕНХОЛА СВОИМ НОВЫМ ГЛОБАЛЬНЫМ АМБАССАДОРОМ
Рим, 5 марта 2026 год — Бренд Bvlgari рад объявить о том, что Джейк Джилленхол становится его глобальным амбассадором.
Всемирно известный актер, продюсер и заметный голос современной культуры, он воплощает собой редкое сочетание художественной глубины, интеллектуальной любознательности и человеческой теплоты.
На протяжении своей динамичной карьеры, отличающейся смелыми решениями и интеллектуальной целостностью, Джейк Джилленхол создал впечатляющие работы, которые пользуются признанием за их глубину и культурное влияние. Лауреат премии BAFTA и номинант на премию «Оскар», он неизменно выбирает проекты, ориентированные на содержательность и осмысленность. За пределами экрана его приверженность значимому повествованию и искреннее взаимодействие с людьми перекликаются с видением Дома Bvlgari, где роскошь понимается как выражение разделяемых ценностей, открытости к другим и прочных человеческих связей.
«Джейк транслирует совершенство в современной форме - основанное на честности, эмпатии и подлинности», — отмечает Лаура Бурдезе, заместитель генерального директора Bvlgari и генеральный директор Bvlgari с 1 июля 2026 года. «Его ощущение художественного материала и способность выстраивать искренние связи с людьми отражают саму сущность нашего Дома. Он привносит глубину, человечность и смысл во всё, чем занимается».
«Я всегда чувствовал близость к Bvlgari, потому что этот Дом соединяет красоту со смыслом, и творчество — с чувствами. В подходе Дома есть особая щедрость - к ремеслу, культуре и человеческим историям, - что очень созвучно моим ценностям. В моем понимании, за подлинной искренностью стоят отношения и люди, которыми мы дорожим, преданность тому, что мы все создаём, но, прежде всего, - верность самим себя», — комментирует Джейк Джилленхол.