Tərəzilərin bəxti çox gətirəcək, bu da onlara çox rahat yaşamağa imkan verəcək. Hər şey tamamilə asanlıqla əldə olunacaq, tərəzi hər şeyə optimizmlə yanaşır, həyat yalnız yaxşı tərəfə yönəlir. İşdə özünüzü ən yaxşı tərəfdən göstərmək, heyran etmək üçün əla vaxtdır. Sizə maraqlı olan hər kəsə və bütün dünyaya özünüzü göstərmək vaxtıdır. Bir qədər sonra başqa bir şəhərə köçmək, iş yerini dəyişmək təklif oluna bilər. Heç bir halda imtina etməyin, bu Sizə iş dünyasında yeni perspektivlər açacaq. Son dərəcə diqqətli olun və o zaman inanılmaz uğurlara nail olacaqsınız!
ƏQRƏB
Əqrəblər artıq münasibətlərini aydınlaşdırmağa son qoymalıdırlar, əks halda Sizi xoşagəlməz və artıq söhbətlər gözləyir. Vəziyyəti unudun və sərbəst buraxın və o zaman qarşınızda yeni perspektivlər açılacaq. Sizə yeni bir layihə təklif olunacaq. Lakin unutmayın ki, xeyrinizə olan son qərar ayın sonunda veriləcək. İş görüşməsində Siz möhtəşəm görünməlisiniz, mənfi emosiyalarınızı və yorğunluğunuzu gizlətməlisiniz, sadəcə peşəkar keyfiyyətlərinizi göstərməlisiniz. Ulduzlar Sizin üçün müxtəlif növ sirlər və intriqalar şəraiti yaradırlar, onlara aldanmayın. Bir az kölgədə qalın və o zaman müvəffəqiyyətlə lider olacaqsınız, sizin maliyyə işləriniz yüksələcək. Romantika isə sizi çox gözlətməyəcək.
OXATAN
Oxatanları sadəcə pul və ətraf mühitin onları necə qəbul etmələri maraqlandıracaq. Ulduzlar geyimə planlaşdırılmamış xərclər etməyi məsləhət görmür. Ayın sonuna qədər çox çalışmaq və maliyyə problemlərini həll etmək lazım gələcək. Narahat olmağa dəyməz. Bəxtiniz gətirəcək və Siz yaxşı pul qazana biləcəksiniz. Sadəcə vəsaiti düzgün idarə etmək lazımdır. Eşqlə eksperiment aparmayın, öz mühitinizdən olmayan insanlarla tanış olmayın, yeni duyğular axtarmayın. Yaxşısı budur, lazımsız sevgi görüşlərindənsə, yeni iş layihələrini seçin. Tale özü sizi peşəkar problemləri həll etməyə yönəldir. Əgər alın təri tökərək çalışsanız, nəticələr sizin ən cəsarətli gözləntilərinizi keçəcək. Şöhrət, məşhurluq və uğur çox tezliklə sizə gələcək!
OĞLAQ
Nəhayət Sizə karyeranızın inkişafı üçün ideal fürsət veriləcək! Sizin layiqli nüfuzunuz var və ad-san sizə işləyir. Sentyabrın sonu xaricə səyahət etmək üçün əlverişlidir, maliyyə işləriniz düzgün irəliləyəcək. Oğlaqlar sevgi üçün yaranıblar, sevdiyiniz və uzun zaman unutmadığınız insanı əldə etməyə nail olun. Sevdiyiniz insan geri qaytarmağa çalışın, zaman o qədər tez ötüb keçir ki, sonraya qoymaq şansı yoxdur. Şansınızı qaçırmayın. Həqiqi hisslərinizi göstərin, köhnə küskünlükləri unudun, yalnız sevgi Sizin həyatınızı gözəlləşdirəcək!
DOLÇA
Siz qorxu və komplekslərdən, xəstəliklər və borclardan əziyyət çəkəcəksiniz. Həyatınızdakı bu vəziyyəti özünüz yaradırsınız: vədinizi yerinə yetirmədiniz, söz verdiyiniz, işi vaxtında etmədiniz. Budur nəticə - məhkəmələr, mübahisələr və borclar Domokl qılıncı kimi başınızın üstünü alıb. Siz psixoloji olaraq tükənmisiniz və müalicəyə ehtiyacınız var. Həqiqətlə yaşamaq - gözəldir, lakin son illər siz yalanlarla pul əldə edib şəhərdən şəhərə köçərək insanlardan gizlənirsiniz. Öz davranışlarınızın səbəblərini araşdırın: hər xoşagəlməz vəziyyətdə siz özünüzdən savayı hər kəsi günahlandırırsınız, amma bunun səbəbi məhz sizsiniz. Öz səhvlərinizi etiraf etmək istəmirsiniz, amma Kainat çoxdandır sizə xəbər verir ki, belə yaşamaq olmaz. Bu davranışla, siz ən yaxın insanınızı itirə bilərsiniz. Hələ səhvlərinizi düzəltmək üçün vaxtınız var və yalnız bu halda Kainat bir şəkildə Sizə necəsə kömək edə bilər.
BALIQLAR
Siz nəhayət ki, köhnə mübahisəyə son verdiniz və yeni planlar və perspektivlər sizi sevindirəcək. Ulduzlar balıqlara ailə qurmaq üçün yol açırlar. Yalnızlıqla vidalaşın. Yeni layihələrdən çəkinməyin, sağlamlığınızı qoruyun, lazımsız gərginliyi və aqressiyanı aradan qaldırmaq üçün daha çox istirahət edin. Sevdiyiniz insanla tez-tez təbiətə çıxın. Unutmayın ki, siz ev tikməlisiniz, ağac əkməlisiniz və dünyaya uşaq gətirməlisiniz. Balıq bürclərinin çox istedadlı uşaqları olur. Şansınızı qaçırmayın.
QOÇ
Mehriban olun, aqressiyanızı gizlədin, yaxınlarınızla mübahisə etməyin. Yaradıcılıq və romantik münasibətlər üçün gözəl bir dövr başlayır. Biznes ilə məşğul olan qoçları müvəffəqiyyət gözləyir. Sadəcə israfçıl olmayın, əldə etdiklərinizlə kifayətlənməyin və kosmos sizə uzun müddət gözlədiyiniz xoş sürprizləri göndərəcək. Bir çox qoçlar arzu etdikləri evlə təmin olunacaqlar. Hətta bu ev onlara hədiyyə olunacağı istisna hal deyil. İstədiyinizə nail olmaq üçün güzəştə gedin.
BUĞALAR
Yeni iş əlaqələrini gücləndirmək üçün ən gözəl zamandır. Sadəcə canfəşanlıq etməyin və hazır olun, sizi dəyişikliklər gözləyir. Önə qaçmayın və borc pul verməyin - vəsait tezliklə sizə yeni və uzunmüddətli layihələrə lazım olacaq. Eşqdə xoş romantik dəyişikliklər başlayacaq. Daha çox idmanla məşğul olun.
ƏKİZLƏR
Soyuq günlər başlayır: sağlamlığınızı qoruyun. Bütün əvvəlki aylarda vaxtınızın çoxunu ailənizə ayırmaq məcburiyyətində oldunuz, özünüzlə məşğul olmağınızın artıq zamanıdır. Sağlamlığınızı bərpa edin, immunitetinizi gücləndirin, düzgün qidalanın, pəhrizə başlayın və ya bir günlük özünüzə aclıq elan edin. Çoxlu təbii şirələr için: yerkökü, alma, kərəviz şirəsi. Özünüz üçün blenderdə yaxşıca çırpılmış cəfəri ilə kefir kokteyli hazırlaya bilərsiniz. Bütün bunlar sizin üçün çox faydalı olacaq! Biznesə gəldikdə isə noyabr ayına qədər səbr etmək lazım gələcək, tezliklə yeni perspektivlər və təkliflər yaranacaq. Lakin bütün qərarları siz verəcəksiniz. Eşq başınızı döndürə bilər, amma ürəyinizlə deyil, ağlınızla hərəkət etməyə çalışın.
XƏRÇƏNG
Xərçənglər güc və yeni ideyalarla dolu olsa da, ulduzlar özünüzü qorumağı və artıq yüklənməməyi məsləhət görürlər. Başqalarının problemlərindən uzaqlaşmağa çalışın. Enerjinizi başqalarının problemlərinin həllinə sərf etməyə ehtiyac yoxdur, onlar sizi aşağı çəkə bilərlər. Çox tezliklə istedadınızla rəhbərliyiniz və şəxsi biznesinizin qarşısında parlayacaqsınız. Bu sizə uğur qazandıracaq, hətta bəlkə də sizin vəzifənizi qaldıracaqlar. Bir qədər sonra istirahət etmək imkanınız olacaq. Payız havası sizi romantikaya laqeyd qoyacaq. Ulduzlar vaxtınızı daha çox ailənizə ayırmağı, piyada çox gəzməyi və üzgüçülüklə məşğul olmağı tövsiyə edirlər. Bu Sizə fiziki və mənəvi tarazlığa nail olmağa imkan verəcək və bütün planlarınızı həyata keçirmək üçün kömək edəcək.
ŞİR
Sentyabr ayının sonunda şirlər qısa bir sakitliyə qapılacaqlar. Yeni əşyalara, zövqə və istirahətə böyük maraq yaranacaq. Şirlərin yeni tərzi əks cinsin tənha və maraqlı üzvlərini cəlb edəcək. Nəhayət, yaxınlarınız və dostlarınızla münasibətləriniz qaydaya düşəcək. Ulduzlar maliyyə məsələlərində ehtiyat etməyi və yeni tanışlıqlardan və səfərlərdən imtina etməməyi məsləhət görürlər. Karyera haqqında hələ ki düşünməyin, vəzifədə yüksəliş gözləməyin. Gələcəkdə buna nail olmaq üçün daha fəal olun, optimizmi itirməyin, tezliklə şirləri böyük müvəffəqiyyət gözləyir!
QIZ
Ulduzlar təlaşlanmamağı tövsiyə edirlər, sənədlərlə bağlı problemlər yarana bilər, həm işdə, həm evdə nizam-intizam yaratmaq lazımdır. Tezliklə artıq vəsaitiniz olacaq və bu, yeni bir əyləncə ilə məşğul olmaq imkanı yaradacaq. Biznesdə hər şey öz qaydasında gedəcək, enerji axınını hiss edəcəksiniz və hər şeyə yetişəcəksiniz. Sevgidə hər şey yalnız Sizin təşəbbüsünüzdən asılı olacaq. Bəzi qız bürcləri özlərinə yalnız məntiqlə tay seçə biləcəklər, lakin eşqdə də onları ehtiraslı və çox maraqlı münasibətlər gözləyir.

Весам будет очень везти, что позволит им жить на широкую ногу. Абсолютно все будет даваться легко, Весы смотрят на все с оптимизмом, жизнь меняется только к лучшему. Прекрасное время, чтобы показать себя с самой лучшей стороны на работе, очаровать всех, кто вам интересен и заявить о себе всему миру. Одиноким Весам жизнь очень разнообразит новая влюбленность. Чуть позже может возникнуть предложение по переезду в другой город, смене работы. Ни в коем случае не отказывайтесь, это откроет вам новые перспективы в деловом мире. Будьте предельно внимательны и тогда вы достигнете невероятных успехов!
СКОРПИОНЫ
Скорпионам надо наконец прекратить выяснять отношения, иначе вас ждут неприятности и лишние разговоры. Забудьте и отпустите ситуацию и тогда перед вами откроются новые перспективы. Вам предложат новый проект. Но помните, что окончательное решение в вашу пользу будет принято в конце месяца. При собеседовании вы должны прекрасно выглядеть, скрывать свои негативные эмоции и усталость, и показывать только свои профессиональные качества. Звезды создают для вас условия для разного рода тайн и интриг, не ведитесь на них. Побудьте немного в тени и тогда вы с успехом выйдете в лидеры и ваши финансовые дела пойдут в гору. А романтика не заставит себя долго ждать.
СТРЕЛЬЦЫ
Стрельцов будут волновать деньги и то, как вас воспринимают окружающие. Звезды не советуют совершать незапланированные траты на одежду. К концу месяца вам придется усиленно поработать и решать финансовые вопросы. Не стоит волноваться. Вам повезет, и вы сможете хорошо заработать, необходимо только правильно распорядиться финансами. Не экспериментируйте с любовью, не знакомьтесь с людьми не своего круга, не занимайтесь поиском новых ощущений. Лучше выбирайте новые рабочие проекты, чем ненужные любовные встречи. Сама судьба подталкивает вас к решению профессиональных задач. Если вы потрудитесь в поте лица, результаты превзойдут ваши самые смелые ожидания. Слава, известность и удача придут к вам очень скоро!
КОЗЕРОГИ
Наконец вам предоставляется идеальный случай для развития карьеры! Вы пользуетесь заслуженным авторитетом, и репутация работает на вас. Конец сентября благоприятен для заграничных поездок, ваши финансовые дела будут продвигаться ровно. Козероги созданы для любви, добивайтесь того, кого вы любите и долгое время не можете забыть. Постарайтесь вернуть любимого человека, время так быстротечно, что нет шанса оставлять на потом, не упустите свой шанс. Покажите свои истинные чувства, забудьте прежние ссоры, только любовь украсит вашу жизнь!
ВОДОЛЕИ
Вас будут мучать страхи и комплексы, болезни и долги. Вы сами создаете в своей жизни такую ситуацию, не выполняя обещанную работу. И вот результат – суды, споры и долги нависли над вами как Дамоклов меч. Вы истощены психологически и нуждаетесь в лечении. Жить в правде – прекрасно, а в последние годы вы только забираете обманом деньги и прячетесь от людей, переезжая из города в город. Разберитесь в причинах своего поведения: в каждой неприятной ситуации вы вините всех, кроме себя, а ведь причина именно в вас. Вы не хотите признавать свои ошибки, а Вселенная давно вам дает знать, что дальше так жить нельзя. При таком поведении вы можете потерять близкого вам человека. У вас еще есть время исправить свои ошибки, и только в этом случае Вселенная сможет как-то помочь вам.
РЫБЫ
Вы наконец поставили точку в старом споре, вас обрадуют новые планы и перспективы. Звезды открывают Рыбам дороги для создания семьи. Расставайтесь с одиночеством. Не бойтесь браться за новые проекты, берегите здоровье, больше отдыхайте, чтобы снять ненужное напряжение и агрессию. Чаще бывайте на природе с любимым человеком, помните, что вам нужно построить дом, посадить дерево и родить ребенка. У Рыб рождаются очень талантливые дети, не упустите свой шанс.
ОВНЫ
Будьте добрее, спрячьте агрессию, не идите на конфликт с близкими вам людьми. Начинается прекрасный период для творчества и для романтических отношений. Тех Овнов, кто занимается бизнесом, ждет удача. Только не будьте расточительными, не останавливайтесь на достигнутом и космос пошлет вам множество приятных сюрпризов, о которых вы давно мечтали. Многие Овны обзаведутся домом, о котором давно мечтали. Не исключено, что им его даже могут подарить. Чтобы добиться своего, вам необходимо иногда уступать.
ТЕЛЬЦЫ
Великолепное время для укрепления новых деловых связей. Только не переусердствуйте и будьте начеку, вас ждут перемены. Не забегайте вперед и не давайте в долг – в скором времени финансы понадобятся вам на новые и долгосрочные проекты. В любви начнутся приятные романтические перемены. Побольше занимайтесь спортом.
БЛИЗНЕЦЫ
Наступают холодные дни: берегите свое здоровье. Все предыдущие месяцы вам пришлось много времени уделять семье, пора заняться собой. Восстановите здоровье, укрепляйте иммунитет, правильно питайтесь, посидите на диете или устройте себе однодневное голодание. Пейте больше натуральных соков, употребляйте в пищу морковь, яблоки, сок сельдерея. Можно сделать себе кефирный коктейль с петрушкой, тщательно взбитый в блендере. Все это будет очень полезно для вас! Что касается бизнеса, придется потерпеть до ноября, скоро откроются новые перспективы и предложения. Но все решения останутся за вами. Любовь может вскружить вам голову, но постарайтесь слушать не только свое сердце, но и голову.
РАКИ
Хотя Раки полны сил и новых идей, все же звезды советуют поберечь себя и избегать перегрузок. Старайтесь отстраниться от чужих проблем, нет необходимости затрачивать энергию на решение чужих проблем, они могут утянуть вас вниз. Совсем скоро вы блеснете своим талантом перед руководством или в своем личном бизнесе. Это принесет вам успех, возможно, вас даже повысят в должности. Чуть позже у вас появится возможность отдохнуть. Осенняя погода оставит вас равнодушным к романтике, звезды советуют уделять больше внимания семье, больше ходить пешком и заняться плаванием. Это позволит вам достигнуть физического и морального равновесия и поможет осуществить все свои планы.
ЛЬВЫ
В конце сентября на Львов снизойдет недолгое умиротворение. Появится большой интерес к новым вещам, удовольствию и отдыху. Новый стиль Львов привлечет одиноких и интересных представителей противоположного пола. Наконец у вас наладятся отношения с родственниками и друзьями. Звезды советуют проявлять большую осторожность в финансовых делах и не отказываться от новых знакомств и поездок. Думать о карьере пока не стоит, не ждите повышения. Будьте активнее, чтобы добиться его в будущем, не теряйте оптимизма, в скором времени Львов ждет большая удача!
ДЕВЫ
Звезды советуют не суетиться, могут возникнуть проблемы с документами, необходимо навести порядок как на работе, так и дома. В скором времени у вас появятся свободные средства, что позволит заняться новым увлечением. В бизнесе все будет идти своим чередом, вы ощутите прилив энергии и все успеете. В любви все будет зависеть только от вашей инициативы. Некоторым Девам удастся выбрать подходящую пару не только по расчету, но и по любви, и их ожидают страстные и увлекательные отношения.